Відгуки про компанію Lusy
- Людмила Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер. Трошки довго чекала, але взуття того варте. Дякую.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Взуття відшивається, тому бувають затримки. Дякуємо за розуміння.
- Коментар продавця
- Ольга С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
молодцы! обувь отличная. очень довольна
- Коментар продавця
Спасибо большое, нам очень приятно было с Вами работать. Рады, что Вам понравилась обувь.))
- Коментар продавця
- Ольга С.
И снова огромное спасибо! Ботинки очень симпатичные, все супер!
- Коментар продавця
Спасибо Вам огромное, за постоянство, за отзыв и хорошее настроение))
- Коментар продавця
- наталія ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за продукцію.Співпраця була чудовою.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення та чудовий відгук
- Коментар продавця
- Юлія Б.
Я дуже задоволена взуттям, по розміру супер.
Дуже зручні і стильні
Дякую, що ви є !!!- Коментар продавця
А ми задоволені, що Вам сподобалося наше взуття. Пріємно було виконати Ваше замовлення.
- Коментар продавця
- Татьяна С.
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення і відгук.
- Коментар продавця
- Эвелина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
заказывали зимние ботинки, отшити были на заказ, качество на высоте, очень довольны качеством продукции и обслуживания!!!
- Коментар продавця
Спасибо большое за отличную оценку, очень приятно, что Вам все понравилось.
- Коментар продавця
- Ольга П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Спасибо большое за ботинки, брала маме, подошли, всё чудесно. Пришли быстрее, чем обещали, ещё раз спасибо!
- Коментар продавця
Мы рады, что ботиночки подошли и понравились. Спасибо Вам за покупку и хороший отзыв.))
- Коментар продавця
- Наталя К.
- Коментар продавця
Спасибо большое за отличный отзыв.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Носіть із задоволенням.
- Коментар продавця
- Овчарук И.
Дуже задоволена товаром (ботинками) хоч і довелось чекати
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук і високу оцінку. Носіть із задоволенням. На жаль іноді підводять постачальники підошви і доводиться довше чекати. Дякуємо за розуміння.
- Коментар продавця